Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Wiosna ☼☼☼

Zapraszamy :)

Zapraszamy

Ilustrujemy książki, kolejne spotkanie - Bonin, 24. maja, godz. 13.00

BKZ, czyli Biblioteczny Klub Zadań

Wypożycz sobie książkę na weekend :)

Podaruj książkę do biblioteki

MOBILNA BIBLIOTEKA

Artykuły

 • MOBILNA BIBLIOTEKA - "Piknik z Wąsami" w Cewlinie

  W sobotę po raz ostatni w tym roku nasza MOBILNA BIBLIOTEKA pojawiła się blisko was, w plenerze. Tym razem gościliśmy w Cewlinie na Pikniku z Wąsami, którego organizatorami były Fundacja na Rzecz Zwierząt Marzenia Zwierzaków oraz Sołectwo Cewlino.
  Podczas festynu zbierano pieniądze na pomoc zwierzętom, można było wziąć udział w loterii fantowej oraz skorzystać z darmowej porady weterynaryjnej, a także zaczipować swojego pupila.

  Czytaj Więcej o: MOBILNA BIBLIOTEKA - "Piknik z Wąsami" w Cewlinie
 • "MOBILNA BIBLIOTEKA" - Festyn Sołecki w Manowie

  MOBILNA BIBLIOTEKA zawędrowała tym razem do Manowa. Podczas Festynu Rodzinnego zorganizowanego przez Radę Sołecką, mogłyśmy pochwalić się naszym namiotem i leżakami. Od teraz już nie straszny nam deszcz, ani słońce. Jak zawsze przy takiej okazji dużym zainteresowaniem uczestników, cieszyła się nasza strefa gier i zabaw dla dzieci. Była także możliwość zapisania się do grona czytelników Gminnej Biblioteki Publicznej w Manowie. W ramach akcji „Mała Książka Wielki Człowiek” wydaliśmy kilka wyprawek dla najmłodszych czytelników. Okazało się także, że nasza akcja bookcrossingowa cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród mieszkańców gminy Manowo. Zachęcamy Państwa do aktywnego „uwalniania” swoich książek! Niespodzianką dla biorących udział w Festynie była „wizyta” Myszki Miki, która bardzo chętnie pozowała do zdjęć i zachęcała do czytania.

  Kolejne spotkania z MOBILNĄ BIBLIOTEKĄ – 03.09.2022 r., plaża w Rosnowie

  Czytaj Więcej o: "MOBILNA BIBLIOTEKA" - Festyn Sołecki w Manowie
 • "MOBILNA BIBLIOTEKA" - Festyn Sołecki w Wyszewie

  Za nami kolejne z działań w ramach projektu „MOBILNA BIBLIOTEKA”. Tym razem bawiliśmy się wspólnie z mieszkańcami Wyszewa (choć nie tylko) podczas Festynu Sołeckiego. Każdy kto odwiedził nasze stoisko (bez względu na wiek) mógł „zaopatrzyć się” w brokatowy tatuaż oraz sprawdzić się w zagadkowym quzie. Na najmłodszych czekały kolorowanki, układanki i ogromne bańki mydlane. „MOBILNA BIBLIOTEKA” to także możliwość zapisania się do grona stałych czytelników właśnie podczas imprez plenerowych. Kilka osób skorzystało z tej szansy. Dużym zainteresowaniem cieszyło się także akcja bookcrossingowa.

  Już cieszymy się na kolejne spotkanie z Państwem. Tym razem spotkamy się 20 sierpnia w Manowie. 

  Czytaj Więcej o: "MOBILNA BIBLIOTEKA" - Festyn Sołecki w Wyszewie