Gminna Biblioteka Publiczna w Manowie

Czytelnia na okrągło

Artykuły

 • Najaktywniejsi dziecięcy czytelnicy!

  Mieliśmy ogromną przyjemność nagrodzić NAJLEPSZYCH CZYTELNIKÓW DZIECIĘCYCH Gminnej Biblioteki Publicznej w Manowie. Ci wspaniali, młodzi ludzie czytają z ogromną przyjemnością, poszerzając tym swoją wiedzę i wyobraźnię. Cieszymy się, że aktywnie odwiedzają nasze cztery biblioteki i wypożyczają dużą ilość książek. Są cudownym przykładem dla swoich dziecięcych rówieśników. Dziękujemy im i jesteśmy dumni, że należą do naszego bibliotecznego świata. Ogromne gratulacje, ukłony i podziękowania kierujemy do ich rodziców i opiekunów, którzy od najmłodszych lat wszczepiają im miłość do literatury i pogłębiają ich zainteresowania czytelnicze. Wszyscy jesteście WIELCY!

  Zatem… zaczynamy, już nie czekamy!

  UWAGA! UWAGA!

  Najlepszymi czytelnikami dziecięcymi 2023 roku są:

  Alicja Szczypek
  Julian Miziołek
  Antonina Pogoda
  Maja Rywolt
  Lidia Tursk
  Adam Pietniunas
  Natan Pantanowski
  Aleksandra Milczarz
  Amelia Niewińska
  Zuzanna Wołoszyńska
  Szymon Terka
  Hanna Saramak

  Kochani, młodzi ludzie - do zobaczenia w naszych bibliotecznych progach ???? Jesteśmy zachwyceni tym, że książki i biblioteki są częścią waszego życia ❤

  Konkurs zrealizowaliśmy w ramach projektu "Czytelnia na okrągło", dofinansowanego ze środków programu Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności realizowanego przez Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundacja Nauka dla Środowiska.
  Czytaj Więcej o: Najaktywniejsi dziecięcy czytelnicy!